Підлоги та зашивки

Матеріали з дерева створюють в будинку затишок і комфорт, візуально прикрашають і доповнюють інтер'єр, створюючи з будь-якого приміщення теплий домашнє вогнище. Тому при виборі матеріалу для підлоги, зверніть увагу на деревне масив. Пол дерев'яний створить в будинку чарівну атмосферу, стане головним акцентом в дизайні інтер'єру і додасть приміщенню ноти розкоші і помпезності.
Крім естетичного зовнішнього вигляду, підлога з масиву є надійним і практичним рішенням. Дерево довговічне, при відповідному догляді прослужить довгі роки, подарувавши вам тепло, не порівнянне з лінолеумом або ковроліном. За допомогою дерев'яної підлоги зі свого будинку або квартири вам вдасться створити місце, куди хочеться повертатися після важкого трудового дня; місце, де приємно проводити вільний час у колі близьких і коханих або просто відпочивати. Тому не нехтуйте ідеєю використовувати цей підлоговий матеріал. А наша мануфактура з радістю виготовить для вас підлога дерев'яна на основі вашого смаку і переваг.

Розкішний дубова підлога на замовлення від столярної мануфактури «Чeрних»

Ваш будинок буде дихати унікальністю, якщо ви купите підлогу дубовий в нашій компанії. Ми не терпимо бездушне конвеєрне виробництво і виготовляємо матеріали з дерева вручну. У вас є можливість замовити підлога дерев'яна за своїм дизайн-проекту, а ми врахуємо ваші побажання, виготовивши високоякісні, міцні і надійні дошки.
Ми розробили і використовуємо власну технологію виготовлення, в основі якої закладена багатошарова фанера з бука і тополі, вироблена кращими українськими виробниками спеціально для нашої столярної мануфактури. Для додання унікальною міцності і естетичності ми з'єднуємо фанеру з дубової ламелей товщиною 5 мм. Ламель виготовляється вручну з добірних сортів деревини. В результаті ви отримуєте не просто міцну паркетну дошку. Ви стаєте власником унікального виробу, яке зможе ототожнити ваш темперамент, статус і характер.

5 причин купити дерев'яну підлогу в нашій компанії

1. Кожна паркетна дошка виготовляється вручну і може мати будь-які розміри на ваш розсуд (стандартні розміри: довжина 600-1200 мм, ширина 135 мм);
2. Дизайн і колір дошки підбирається індивідуально. Виріб може бути виготовлено з сучками і без них;
3. Готову дошку ми обробляємо масловоском - спеціальним засобом, що додає дереву блиск і практичність;
4. Працюємо в Ужгороді, але доставляємо замовлення в будь-яку точку України;
5. Працюємо на совість, вкладаючи в виготовлення статі дерев'яного свій багаторічний досвід і знання.