Панелі

Дерево, як будівельний матеріал - це класика. Воно ніколи не вийде з моди, створює тепло і затишок в приміщенні, вбираючи навколишню енергію і тепло. Тому панелі дерев'яні стануть вашим фаворитом, якщо ви бажаєте наповнити свій будинок розкішшю, що увібрала в себе частинку природи; комфортом і естетикою, підкресливши тим самим свій смак і статус.
Столярна мануфактура «Чорних» виготовляє панелі настінні з масиву. Ми любимо працювати з деревом, адже це не тільки елегантний, але і практичний матеріал - легкий і податливий вашим бажанням. З дерева ми виготовляємо будь-яку форму панелі, зберігаючи структуру, колір і текстуру масиву. А ви, в свою чергу, отримуєте інструмент для створення унікального дизайну інтер'єру будинку - життєвого простору, в якому приємно жити, проводити час в колі улюблених і близьких, відчуваючи на собі всі незаперечні переваги дерева.

Ексклюзивні панелі з масиву від столярної мануфактури «Черних»

Наша компанія працює для тих, хто не шукає альтернатив справжнім дерев'яним панелям. Ми не прийнятний конвеєрне виробництво. Кожна панель виготовляється тільки за ексклюзивним дизайном, вручну, на основі професійного європейського обладнання. Це дозволяє нам створювати унікальні моделі настінних дерев'яних панелей з дерева, аналогів яких ви не знайдете ні в одному магазині. Погодьтеся, приємно знати, що дизайн виробу ототожнює ваш смак і виготовляється для вас і тільки для вас. В цьому є свій шарм.

Ціни панелей настінних під замовлення

Так як панелі дерев'яні виготовляються тільки під замовлення, ми відштовхуємося від вартості матеріалу. В іншому, кінцева ціна панелі з масиву залежить від:
• Складнощі роботи (на цій основі формується вартість наших послуг);
• Обсягу роботи (залежить від складності дизайну);
• Розмір виробу (чим більше ширина і довжина, тим більше витрата дерева).
Остаточна вартість оголошується після обговорення всіх нюансів. Варто зауважити, що після оголошення фінішної ціни, ми її фіксуємо. Це означає, що виключаються різні непередбачені витрати.
Виготовляючи дерев'яні панелі для вас, ми вкладаємо не тільки досвід і знання, а й частинку своєї душі. В результаті ви отримуєте вироби для створення розкішного інтер'єру, яким можна пишатися.