Дерев'янні двері з масиву під замовлення

Важливу роль при формуванні інтер'єру грають міжкімнатні двері. Від їх якості, матеріалу і дизайну залежить вид будь-якого приміщення, будь то квартира, котедж або офіс. Лідером серед різновидів внутрішніх дверей були і залишаються моделі з масиву. При першому погляді вони формують розуміння про смак і статус людини, його світогляді, ставленні до місця, де він проводить свій час.

Тому наша компанія вважає своїм обов'язком створювати практичні, надійні і розкішні моделі дерев'яних дверей, здатні поєднувати в собі не тільки основні переваги масиву, але і говорити про свого власника, підкреслюючи його індивідуальність і стиль.

Вишукані двері з масиву від столярної мануфактури «Черних»

Наша компанія не займається бездушним серійним виробництвом. Кожна модель виготовляється на замовлення за індивідуальним проектом, в який ми вкладаємо свої знання, досвід і частинку душі. В процесі виготовлення ми опрацьовуємо кожен нюанс, підбираючи деревину, фурнітуру, замок, фарбуючи полотно в відтінки, вибрані нашим замовником. Велику увагу приділяємо деталям дизайну, вручну допрацьовує елементи і домагаючись скрупульозної точності і відповідності затвердженому макету.

Наша столярна мануфактура десятки років займається виготовленням внутрішніх дверей. Наш досвід дозволяє вносити рекомендації клієнтам щодо вибору зовнішнього вигляду полотна, системи замку, кольору і його поєднання з інтер'єром відповідно до побажань клієнтів.

Ціни міжкімнатних дверей під замовлення в Ужгороді і Україні

Вартість дерев'яних залежить від ряду факторів:

• Матеріал. Від виду і ексклюзивності масиву безпосередньо залежить ціна. Наприклад, дубові двері будуть дорожче полотна з сосни;
• Ширина дверної коробки, розміри полотна, якість і матеріал фурнітури;
• Дизайн. Чим складніше дизайн, чим більше арочних та інших елементів, тим складніше робота і, відповідно, вища ціна.

Ми завжди орієнтуємося на бюджет замовника, рекомендуючи оптимальні варіанти дерев'яних дверей, відповідні заявленої клієнтом сумі. Незалежно від вартості та класу дверей, виготовляємо їх на основі єдиної технології із застосуванням професійних деревообробних верстатів FELDER. Це дозволяє нам добиватися чудових результатів, створюючи з безформною частини деревного масиву видатні моделі дерев'яних дверей.